Gradering sommeren 2022

Submitted by
Gunnar Rugsveen
Publisert
25. mai 2022

Her finner dere oversikt over graderingstidspunktene til sommeren.

Graderingene finner sted ved klubbens hovedsenter, Lade Sportsarena, i Haakon VIIs gate 2. Det er ingen ordinær trening på lade 13.-16. Juni.

NB! Alle grupper har oppmøte 30 minutter før oppsatt tidspunkt for gradering, for registrering og oppvarming. Når du kommer, må du registrere deg i resepsjonen med navn, grad og alder, samt betale graderingsavgiften på kr. 300,-. 

Hvis du er usikker på hvilken gruppe du tilhører, så ta kontakt med din instruktør. Kontaktinformasjon finner du ved å logge deg inn på klubbens nettside. 

Lykke til med graderingen!

 

Fredag 10. juni Avdeling Flatåsen og Vikåsen

17.00 - 17.45  Flatåsen og Vikåsen - Barn hvitt belte 
18.00 - 19.15  Flatåsen og Vikåsen - Barn gult og grønt belte 
19.30 - 21.00  Flatåsen - ungdom/voksen og Vikåsen - blått og rødt belte

 

Lørdag 11. juni Avdeling Hoeggen og Heimdal

11.00 - 11.45  Hoeggen - Barn hvitt belte 
12.00 - 13.00  Hoeggen - Barn gult belte
13.15 - 14.30  Hoeggen - Barn/ungdom grønt, blått og rødt belte
15.00 - 15.45 Heimdal - Barn hvitt belte (trener tirsdager) 
16.00 - 16.45 Heimdal - Barn hvitt belte (trener torsdager) 
17.00 - 18.00 Heimdal - Barn gult og grønt belte
18.00 - 19.00 Heimdal - Barn/ungdom blått og rødt belte

 

Søndag 12. juni Avdeling Sverresborg og Bispehaugen

10.00 - 10.45  Sverresborg - Barn hvitt belte 
11.00 - 12.00  Sverresborg - Barn gult belte (trener tirsdager)
12.15 - 13.00  Sverresborg - Barn gult og grønt belte belte (trener torsdager)
13.15 - 14.45 Sverresborg - Barn/ungdom grønt belte med striper, blått og rødt belte
15.00 - 16.00 Bispehaugen - Barn hvitt belte
16.00 - 17.00 Bispehaugen - Barn gult belte

 

Mandag 13. juni Avdeling Lade

17.00 - 17.30  Barn hvitt belte mandager (Instruktører Camilla og Mathias)
17.45 - 19.00 Ungdommer hvitt, gult, grønt og blått belte (instruktører Adele, Nora, Tarek og Linn)

 

Tirsdag 14. juni Avdeling Lade

17.00 - 17.30  Barn hvitt belte tirsdager (Instruktører Ronja, Anastasia og Elias)
17.45 - 18.30 Barn gult belte tirsdager (Instruktører Ronja og Elias)
18.45 - 19.45 Barn grønt belte tirsdager og torsdager (Instruktører Anastasia og Ronja)
20.00 - 21.15 Barn/ungdom blått/rødt belte (Instruktører Linn Anita og Ronja)
21.15 - 22.00 Voksne hvitt og gult belte (Instruktører Linn Anita og Marianne)

 

Onsdag 15. juni Avdeling Lade

17.00 - 17.30  Barn hvitt belte onsdager (Instruktører Tarek og Anne Maria)
17.45 - 18.45 Barn gult belte onsdager (Instruktører Mina og Henning)

 

Torsdag 16. juni Avdeling Lade

17.00 - 17.45  Barn hvitt og gult belte torsdager gruppe 1 (Instruktører Anastasia og Terje. Trener til vanlig torsdager 17.00)
18.00 - 18.45 Barn hvitt og gult belte torsdager gruppe 2 (Instruktører Anastasia og Terje. Trener til vanlig torsdager 18.00)
19.00 - 20.15 Ungdom rødt belte 1. gup, eller 1. gup-1 (Instruktører Ole-Erik og Bjørn)
20.30 - 22.00 Voksne grønt, blått og rødt belte (Instruktører Terje, Gunni, Borger og Tore) 

 

Fredag 17. juni Avdeling Nardo

17.00 - 17.30 Nardo - Barn hvitt belte 
17.45 - 18.30 Nardo - Barn gult og grønt belte
18.45 - 20.00  Nardo - Barn/ungdom blått og rødt belte

 

Lørdag 18. juni Avdeling Byåsen og Granåsen

10.00 - 11.00  Granåsen - Barn hvitt belte (trener torsdager 17.00 Granåsen)
10.00 - 11.00 Byåsen - Barn hvitt belte (trener tirsdager 17.00 Selsbakk)
11.00 - 12.00 Granåsen - Barn hvitt og gult belte (trener torsdager 18.00 Granåsen)
11.00 - 12.00 Byåsen - Barn hvitt og gult belte (trener torsdager 18.00 Selsbakk)
12.00 - 13.00 Byåsen - Barn hvitt og gult belte (trener tirsdager 18.00 Selsbakk)
13.30 - 15.00 Barn grønt og blått belte 
15.00 - 16.30 Ungdom/voksne hvitt, gult og grønt belte 
16.30 - 18.00 Ungdom/voksne blått og rødt belte og barn med rødt belte

 

Søndag 19. juni Avdeling Eberg

11.00 - 11.45  Eberg - Barn hvitt belte (trener tirsdager 17.10 - 17.55)
12.00 - 12.45 Eberg - Barn hvitt/gult belte (trener torsdager 17.10 - 17.55)
13.00 - 13.45  Eberg - Barn gult belte (trener tirsdager 18.10 - 18.55) 
14.15 - 15.15 Eberg - Barn gult/grønt belte (trener torsdager 18.10 - 18.55)
15.30 - 17.00 Eberg - Barn/ungdom blått og rødt belte